המלצה לעכבר ארגונומי – עכבר אנכי

כמעט כל מי שעובד שעות ארוכות מול המחשב מכיר את תחושת חוסר הנוחות שבמפרק כף  היד אחרי שימוש ממושך בעכבר. לפעמים, למרות שמבצעים את כל ההמלצות לשיפור הישיבה, כמו כיוון גובה המושב והמרחק מהשולחן, עדיין נוטים להרגיש חוסר נוחות מסוים. עכבר ארגונומי בא לפתור בדיוק את הבעיה הזו, בכתבה זו הבאתי שני עכברים אנכיים מבית SpeedLink. ההבדל בעכבר אנכי, כמו שמו, הוא ששני המקשים- הימני והשמאלי לא נמצאים זה לצד זה בצורה אופקית, אלא כל העכבר מקבל מעיין "סיבוב" כך שהלחצנים נמצאים במצב כמעט אנכי זה לזה. אפשר לראות דוגמה לכך בתמונה הבאה:

הסיבוב בעכבר הארגונומי מאפשר להשתמש בו תוך כדי שהיד כמעט רפויה לגמרי. כמו שניתן לראות בתמונה הבאה, המצב שבו היד נמצאת בעכבר רגיל הוא מצב שבו היד מסובבת כלפי פנימה, ולא במנך הטבעי שלה.

במידה ואתם סובלים מכאבים בפרקים לאחר שימוש ממושך בעכבר וכבר ניסתם לשפר את תנוחת הישבה שלכם ואת גובה הכיסא, עכבר ארגונומי יכול להיות השינוי שחיפשתם ויאפשר לכם עבודה נוחה גם לפרקי זמן ארוכים.

שני העכברים שבחרתי להביא שייכים לקטגוריית הביניים, כלומר הם לא הזולים (שיתפרקו תוך שבועיים) ולא בקטגוריות היקרות שיאלצו אותכם לקחת משכנתא נוספת לרכישת עכבר.

אלו העכברים:

סוג עכבר חוטי עכבר אלחוטי
תמונה
מחיר 140 ₪ 160 ₪
קישור לעמוד המוצר לחצו כאן לעמוד המוצר לחצו כאן

כרגיל, תגובות והערות יתקבלו בשמחה.

המוצרים בכתבה זו מכילים תוכן שיווקי על מנת שנוכל להמשיך ולהפעיל את האתר תוך צמצום הפרסומות לצד התוכן. למידע נוסף הנכם מוזמנים לקרוא עוד בעמוד הבא: "תוכן שיווקי במדור הטכנולוגיה".

שתפו את הכתבה:

הוסף תגובה

אתה חייב להיות מחובר בכדי לפרסם תגובה. ניתן להתחבר באמצעות חשבון פייסבוק,טוויטר או גוגל.