מחסן תחמושת של צבא סוריה התפוצץ הבוקר במחוז לטקיה.פרטים.

אתר החדשות של אידליב ופרבריה מסר הבוקר כי בשעה 09:11 נשמע קול נפץ עז עקב התפוצצות של חסן תחמושת של צבא סוריה ליד תחנת ממסרי הקשר באזור העיר סלנפה- صلنفة  בפרברי לטקיה וישנם דיווחים על 5 פצועים.

سمع دوي انفجار قوي عند الساعة 9:11د صباحا ناجم عن انفجار مستودع ذخيرة للجيش السوري قرب محطة البث في صلنفة بريف اللاذقية ومعلومات عن مقتل واصابة 5 عناصر.

ערוץ הדיווח של صقور بني أمية –  צוקור בני אומייה (בזי בני אומיה) הגדיל לדווח כי בתקיפה אווירית ישראלית הושמדן מחסני טילים רוסים מתקדמים באזור צלנפה מזרחית ללטקיה .בתקיפה נהרגו עשרות רוסים ואירנים ואנשי חיזבאללה לבנונים ששהו במקום.

غارات جوية إسرائيلية تدمر مخازن صواريخ روسية متطورة في منطقة شرق ومقتل العشرات من الكوادر الروس والايرانيين وحزب اللات الإرهابي اللبناني

ערוץ החדשות של סקיי ניוז בשפה הערבית דיווח על פיצוץ מחסן תחמושת ליד תחנת הממסר שבאזור סלנפה  וכי ישנם הרוגים ופצועים .הערוץ טוען כי עד כרגע לא ידועה סיבת הפיצוץ .

תחנת הממסר ליד סלנפה:

מחלקת המיפוי של אתר /nzivnet.com/ איתרה את אזור הפיצוץ בשיטת GEO LOCATION :

קרדיט לתמונה:גיא- מומחה צבאי

 

גורמים רישמיים סורים הודו כי מחסן תחמושת במחוז לטקיה אכן התפוצץ והגורם היה תקלה טכנית  ולא גורמי טרור וכי ישנם 3 פצועים בלבד.

ערוצי תקשורת רבים בסוריה ובלבנון מדווחים על פיצוץ מחסן תחמושת זה אך לא יודעים לספק פרטים וכן את הסיבה לפיצוץ .

 

ארגון מורדים- פלוגת אבו עמארה למשימות מיוחדות  פרסם תמונה הרומזת כאילו הוא אחראי על הפיגוע במחסן התחמושת אך אין לכך כל סימוכין:

 

מצגת 

 

 

שתפו את הכתבה:


הוסף תגובה

אתה חייב להיות מחובר בכדי לפרסם תגובה. ניתן להתחבר באמצעות חשבון פייסבוק,טוויטר או גוגל.